پردیس علامه طباطبایی ارومیه

اطلاعیه مهم برگزاری دوره معراج ویژه دانشجومعلمان ورودی 95 ، 96 و 99

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند دانشگاه فرهنگیان با همکاری ستاد مرکزی اقامه نماز کشور در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز اقدام به برگزاری " طرح معراج ویژه دانشجو معلمان " در سال1399می نماید ، این برنامه به ‌شرح ذیل برنامه ریزی ، هماهنگی و اجرا خواهد شد:

مخاطبان:

  1. دانشجو معلمان ورودی های سال 96و 95
  2. دانشجو معلمان جدید الورود ۱۳۹۹

زمان اجرا:

الف) از مورخ 26/9/99 لغایت 6/10/99 ویژه ورودی های سال (96 و 95)

ب) از مورخ 23/11/99 لغایت 15/12/99 ویژه دانشجویان جدید الورود

سرفصل های آموزشی:

سرفصل های آموزشی این دوره ها منطبق با سرفصل های مصوب دانشگاه در دوره های حضوری سنوات گذشته خواهد بود که به شرح ذیل می آید:

الف: نمازشناسی: 2 ساعت

ب: شیوه های دعوت به نماز:  8 ساعت

ج:  پرسمان نماز: 4 ساعت

د:  تفسیر آیات نماز: 2ساعت

جمع کل ساعات آموزشی: 16 ساعت

شیوه اجرا:

1. این دوره آموزشی در فضای مجازی از طریق بارگذاری محتواهای آموزشی در سامانه  یادگیری الکترونیک برگزار خواهد شد.

2. متقاضیان شرکت در این دوره ابتدا باید برای ثبت نام، مشخصات خود را در تاریخ 22/۰۹/99  الی 25/۰۹/99 در فرم الکترونیکی مربوط به نشانی

https://nahad.cfu.ac.ir/fa/form_data/add/form_id=3185

درج نمایند؛ در صورت احراز و تایید شرایط متقاضی توسط دفتر نهاد سازمان مرکزی دانشگاه ، دروس آموزشی در کاربری هر فرد در سامانه LMS قابل دسترسی خواهد شد.

3. شرکت‌کنندگان موظفند پس از مطالعه هر عنوان دوره آموزشی، حداقل یک صفحه تحلیل، نقد و بررسی، راهکار و تجارب موفق خود را به دفتر نهاد پردیس های استانی دانشگاه خود تحویل دهند.

4. کمیته ای متشکل از مسئول نهاد، کارشناس فرهنگی، مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیر گروه معارف اسلامی، مسئولیت ارزیابی تحلیل های ارائه شده را بر عهده خواهند داشت.

5. پس از بررسی و داوری نقد ها و تحلیل ها و راهکارهای ارائه شده اسامی افراد منتخب را از طریق دفتر نهاد پردیس های استانی دانشگاه در قالب فایل اکسل(پیوست) به دفتر نهاد سازمان مرکزی ارسال شود.

6. به 10 نفر برتر هراستان هر نفر مبلغ 1.000.000ریال هدیه پرداخت خواهد شد.

7. صدور گواهی نامه منوط به ارائه تحلیل تکمیلی توسط هر دانشجو معلم و ارزیابی کمیته مذکور در سه سطح خوب، متوسط و ضعیف خواهد بود.

8.گواهی نامه پایان دوره واجدین شرایط به صورت الکترونیکی و یا از طریق دفتر نهاد پردیس های استانی دانشگاه به دانشجو معلمان تحویل خواهد شد.


نظرات کاربران